pro firmy

Výroba desek na certifikáty, diplomy a čestná uznání přímo na míru i v malých sériích.

Ctíme korporátní identitu, případně navrhneme grafické řešení a obohatíme tak užití vašeho loga o termoražbu.

 


Pošlete nám černobílé logo

Napište nám zprávu o počtu kusů, preferovaném materiálu a barvě + všechny další Vaše požadavky, obrázky toho co se Vám líbí. Čím přesnější bude tato poptávka, tím vhodnější bude nabídka, kterou sestavujeme konkrétně pro Vás.

Připravíme nabídku ušitou na míru

Vaše přání a představy uplatníme a nabídneme realizovatelná řešení a dostupné materiály. Pokud v poptávce bude něco chybět, doplníme s nejlepším vědomím a případně vypíšeme varianty k rozhodnutí.

Objednávka a korektury, potvrzenky

Pokud Vám bude nabídka vyhovovat, můžeme se pustit do práce. Vše začíná objednávkou – pro uzavření kupní smlouvy ji potvrdíme a vystavíme daňový doklad. Úhradou je kupní smlouva uzavřena a my začínáme pracovat. Nejprve vyladíme podklady, připravíme produkční data ke korektuře. Odsouhlasená data pošleme do výroby a plníme odhadnutý termín dodání. V krabicích na míru doručíme desky na Vaší adresu, nebo pošleme dopravcem – jak budete chtít a bude vyhovovat.

Hotovo není konec

Vaše krásné desky slouží účelu a rádi vyrobíme další, možná stejně dokonalé, možná lepší. Jinou barvu, změna loga, nebo materiálu – těšíme se na další práci pro Vás a rádi budeme u zlepšování. Štoček potřebný pro ražbu loga lze využít i k dalším účelům, například ražba loga do diářů, obálek na dopisy a další.